• PROFESYONEL WORDPRESS TEMALARI
  • RESPONSIVE WORDPRESS TEMALARI
  • PREMIUM WORDPRES TEMALARI
  • SEO UYUMLU WORDPRESS TEMALARI
  • YÖNETİLEBİLİR WORDPRESS TEMALARI

Hizmet Sözleşmesi

Bu sözleşme, WpAjans üzerinden alınacak herhangi bir hizmet ile yürürlüğe girer ve hizmeti alan kişi bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

İade

Bir kullanıcı temayı satın aldıktan sonra hiç bir şekilde iade hakkına sahip değildir, bunun sebebi ise tema kullanıcının kendi sitesine tescillendiği ve kendi tarafından kullanılabilir hale geldiği için.

Destek

WpAjans üzerinden ücretli aldığınız her tema sınırsız destek paketi ile birlikte gelir ve bu süreçte kullanıcı tema hakkında bizden ücretsiz destek alabilir lakin büyük bir destek yine ücretlendirilir, bunun yanı sıra ücretsiz temalarımızda destek verilmemektedir.

Kurulum

İstenildiği takdirde WpAjans üzerinden alınan ilk tema wordpress sisteminize ücretsiz olarak kurulur.

Teslimat

Tema satın alındığından en fazla 2 saat içinde size teslim edilir.

Destek Sistemi

Her hangi bir sorunla karşılaştığınız zaman ister bize ticket atarak ister bizi arayarak bizden destek alabilirsiniz, bunun yanı sıra canlı destek bölümünde de destek alabilirsiniz.

Gereksinimler

Kullanıcı aldığı tema için gerekli hosting ve domaini kendi temin edecektir. Temalar , wordpress alt yapısı kullanması sebebiyle linux platform hosting hizmetlerinde en sağlıklı çalışmayı sergileyecektir. Tüm temaların fonksiyon dosyaları ioncube ile şifrelenmekte ve bu dosyaya erişim engellenmektedir. Bu yüzden kullanılacak hosting hizmeti içerisnde mutlaka ioncube kullanılmalıdır. İoncube kullanılmaması yada son sürümünün sunucunuzda yüklü olmaması durumunda temanız çalışmayabilir. İoncube son sürümünün sunucuda bulunması kullanıcının yükümlülüğüdür.
Temanın çalıştırılması için gerekli hosting yani barındırma standartları kullanıcı tarafından sağlanmalıdır.  Bu ortamın sağlanamaması sebebiyle temanın tüm fonksiyonlarının çalışmamasından yada hatalı çalışmasından WpAjans sorumlu tutulamaz.