• PROFESYONEL WORDPRESS TEMALARI
  • RESPONSIVE WORDPRESS TEMALARI
  • PREMIUM WORDPRES TEMALARI
  • SEO UYUMLU WORDPRESS TEMALARI
  • YÖNETİLEBİLİR WORDPRESS TEMALARI

MKWhatsapp | Whatsapp Ekranı

Özellikler

— Dil desteği; MKWhatsapp içinde İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dil ile birlikte gelir, po sistemi olduğu için poedit yardmıyla istediğiniz dile kendiniz çevirebilirsiniz.

— Telefon Görünümü; Whatsapp iletişim butonuna basıldığında sizi direk Whatsapp’ın sitesine yönlendirmek yerine site içerisinde modal şeklinde bir telefon penceresi açar.

— Hazır Mesajlar Özelliği: Hazır mesajlarınızı panelden girerek, kullanıcılarınızın sizlere direk hazır mesajlardan birisini seçip göndermesini sağlayabilirsiniz.

— Sahte Bildirim Özelliği; Panelden ayarlayabileceğiniz bu özellik sayesinde kullanıcı sitenize geldiğinde belli bir süre sonra sahte bildirim yollayabilirsiniz, bildirim geldiğinde aynı zamanda bildirim seside çıkartabilirsiniz.

— Mesaj Gösterme Özelliği; Kullanıcı ikona bastığı zaman kullanıcınıza whatsapp mesajı gösterebilirsiniz.

Burada dikkat etmenizi istediğimiz diğer olay kullanıcılarınıza ürün sayfasında ve anasayfada olmak üzere 2 default mesaj gösterebilirsiniz.

Anasayfada;
Kullanıcılarınıza yazı ve görsel gösterebilirsiniz.

Yazı sayfasında;
Kullanıcılarınıza yazı, görsel, yazı başlığı, yazı görseli, özel alan bilgisi gibi bilgileri gösterebilirsiniz.

— Yazıyor Özelliği; Kullanıcınız ikona bastığında direk mesajını görmek yerine yazıyor özelliği sayesinde kullanıcınızı bekletebilirsiniz. // süre panelden ayarlanabilir.

— Özelleştirme; Whatsapp resminizi, arkaplan resmini panelden değişebilirsiniz.

Görseller